Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Opis inwestycji

Myśliwska


Budynek mieszkaniowy położony przy ul. Myśliwskiej. Jest to cicha i spokojna dzielnica miasta, położona blisko centrum i jeziora Trzesiecko. Mieszkanie w mieście, z jednoczesnym poczuciem przestrzeni i spokoju. Dostrzeżesz tu z pewnością uroki, doskonale podkreślone eklektyczną architekturą budynków.

Ideą naszego projektu jest zapewnienie mieszkańcom poczucia komfortu i zadowolenia z posiadania własnego mieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum, oraz terenów rekreacyjno - sportowych położonych nad jeziorem.

W budynku są mieszkania jedno, dwu, trzypokojowe o powierzchniach od 28 do 90m2 z możliwością własnej aranżacji układu mieszkania.

Dla zwiększenia komfortu w każdym mieszkaniu zaprojektowane zostały przestronne loggie. Wszystkie media są opomiarowane (liczniki co, cw, zw, energia elektryczna). Rozliczenie zużycia wg wskazań liczników co daje gwarancję niskich i rzetelnych kosztów eksploatacji mieszkania.